فیلم جمع بندی و نکته و تست آمار و احتمال مهندسی

اساتید برتر
دسترسی نامحدود
یادگیری در همه جا
سرفصل های دوره
پرسش و پاسخ با استاد
آزمون
نظرات

ماه پایانی منتهی به کنکور بدون شک اهمیت بالایی در تعیین رتبه داوطلبین کنکور دارد حتی بدون اغراق اهمیت آن از یکسال مطالعه قبل کنکور نیز بیشتر است، در سنوات گدشته دانشجویان بسیاری که با تاخیر شروع به مطالعه کرده‌اند توانسته‌اند با استفاده بهینه از این بازه نتیجه عالی کسب کنند و دانشجویان زیادی نیز یک سال مطالعه خود را با عدم حمع بندی مناسب در روزهای پایانی هدر داده‌اند و به رتبه و دانشگاهی که لیاقت آن را داشته‌اند دست نیافته‌اند.

 

هدف از تشکیل کلاس آنلاین جمع بندی و نکته و تست کمک به شما دانشجویان عزیز جهت جمع بندی و مرور نکات مهم و احتمالی کنکور است زیرا ممکن است شما با تسلط بر 30% نکات مهم و کاربردی از یک درس نیز بتوانید درصد بالای 70 در آن درس کسب کنید. پس این فرصت استثنایی را از دست ندهید تا علاوه بر یادگیری و مرور نکات مهم درس آمار و احتمال مهندسی با استفاده از تجربه مدرس و ویژگیهای خاص این درس حداقل تعداد 3 تست از 5 تست درس آمار احتمال را به راحتی و با صرف زمان کم پاسخ دهید درس آمار و احتمال برای تمامی گرایش های مهندسی برق ضریب 3 میباشد و تعداد 3 تست از این درس میتواند رتبه شما را از رتبه دو رقمی به تک رقمی و از رتبه 3 رقمی به رتبه 2 رقمی تغییر دهد. علاوه بر این درس آمار و احتمال در تمامی گرایش های مهندسی یکی از مهمترین و کاربردی ترین دروس میباشد که در مقطع ارشد به مفاهیم این درس نیاز خواهید داشت.

شایان دکر است شما حتی برای کسب رتبه برتر نیازی به جواب صحیح دادن به 100% سوالات هر درس ندارید بلکه با توجه به کارنامه‌های سنوات قبل شما با کسب میانگین 50% فقط در 4 الی 5 درس در اکثر گرایش‌ها رتبه برتر خواهید شد. پس از اینکه به دلیل تعویق متوالی کنکور دست از درس خواندن کشیده‌اید و یا اینکه به دلایل مختلف با تاخیر شروع به مطالعه کرده‌اید نا امید نباشید با استفاده بهینه و هوشمندانه از زمان باقیمانده میتوانید تمامی کاستی‌ها را جبران کنید.

نمونه کلاس آنلاین سالهای قبل
1
بخش اول کلاس آنلاین (نمایش رایگان)
01:54:13 ویدئو

بخش دوم کلاس آنلاین
01:44:27 ویدئو

بخش سوم کلاس آنلاین
01:40:25 ویدئو

جزوه نکته و تست آمار
فایل

بخش چهارم کلاس آنلاین
02:00:45 ویدئو

بخش پنجم کلاس آنلاین
01:53:22 ویدئو

بخش ششم کلاس آنلاین
01:47:38 ویدئو

بخش هفتم کلاس آنلاین
01:52:56 ویدئو

دوره های استاد