فیلم آموزشی سیستم های کنترل خطی

اساتید برتر
دسترسی نامحدود
یادگیری در همه جا
سرفصل های دوره
پرسش و پاسخ با استاد
آزمون
نظرات

این دوره کاملا مطابق و مشابه مطالب تدریس شده در کلاس های حضوری سیستمهای کنترل خطی دکتر سلیمانی است و شما با خیال راحت میتوانید مفاهیم را در کلاس آنلاین فرا بگیرید.

درس سیستمهای کنترل خطی از دروس پایه مهندسی برق و از جمله نقاط تمایز دانشجویان برای کسب رتبه های خوب و قابل قبول در کنکور کارشناسی ارشد و دکتری می باشد.

اهمیت مطالعه این درس هم از جهت کنکور و قبولی در تحصیلات تکمیلی و هم از جهت یادگیری مطالب مفهومی و پایه ای این درس و به کار بستن در صنایع بالادستی بسیار ضروری به نظر میرسد.

استاد سلیمانی با سابقه ارائه بیش از ۲۰ دوره درس سیستمهای کنترل خطی در دانشگاههای درجه ۱ و ۲ سراسری شهر تهران نظیر دانشگاه صنعتی امیرکبیر ، دانشگاه شریعتی و شمسی پور و موسساتی نظیر جهاد دانشگاهی دانشگاه تهران، مدرسان شریف ، پژوهش و  … و بهره گیری از استادان بزرگ کنترل ایران  همچون پرفسور طالبی ، دکتر صورتگر…، و همچنین سابقه بیش از ۵ سال تدریس در موسسات کنکور ارشد در تهران و شهرستانها به صورت پروازی، گنجینه ای نفیس از این درس تدوین کرده است که در این دوره آنلاین ارائه خواهد شد. تالیف و ویرایش چندین کتاب و نگارش تعداد زیادی مقاله در این درس موجب شده تمام نقاط ریز و درشت این درس برای ایشان عیان شود و در این دوره به صورت پررنگ بحث خواهد شد.

کنترل خطی یک درس کاملا مفهومی هست و بهیچوجه راههای حفظی و … پاسخگو نیست بنابراین بهترین راه یادگیری و حل و تحلیل تستها به کمک استاد خبره است.

با شرکت در این کلاس آنلاین از مطالعه هر منبع دیگری برای درس سیستم‌های کنترل خطی بینیاز خواهید شد.

فصل 0
1
بخش ۱ جلسه ۰ (نمایش رایگان)
01:37:06 ویدئو

2
بخش 2 جلسه ۰ (نمایش رایگان)
01:42:41 ویدئو

جلسه 1
3
بخش ۱ جلسه 1 (نمایش رایگان)
01:32:57 ویدئو

4
بخش 2 جلسه 1 (نمایش رایگان)
02:06:02 ویدئو

جلسه 2
5
بخش 1 جلسه 2 (نمایش رایگان)
1:56:48 ویدئو

این بخش دانلودی است توصیه میشود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر را نصب نمایید

6
بخش 2 جلسه 2 (نمایش رایگان)
01:28:17 ویدئو

جلسه 3 تا ۶
فیلم جلسه ۳ تا 6
ویدئو

این بخش دانلودی است و توصیه میشود نرم افزار اینترنت دانلود منیجر را نصب نمایید

جلسات 7 تا 19
فیلم جلسات 7 تا 14
فایل

این بخش نیاز به سریال فعالسازی دارد

فیلم جلسات 15 تا 19
فایل