کلاس جمع بندی و نکته و تست درس ریاضی مهندسی دکتر عباس شفیعی

کلاس جمع بندی و نکته و تست درس ریاضی مهندسی دکتر عباس شفیعی

با سلام

با توجه به نزدیک شدن به آزمون کنکور کارشناسی ارشد 95 و اهمیت جمع بندی ، تمرین و تست زنی به روش صحیح پس از مطالعه منابع مناسب کنکور کارشناسی ارشد  ،کلاس های جمع بندی و نکته تست توسط دکتر عباس شفیعی  در درس ریاضیات مهندسی  به منظور آشنایی دانشجویان عزیز  با روشهای صحیح تست زنی و کسب مهارت تست زنی جهت کسب نتیجه بهتر در کنکور برگذار خواهد شد. زمان و نحوه برگزاری این کلاس به شرح ذیل میباشد.

کلاس جمع بندی و نکته و تست درس ریاضی مهندسی ویژه آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد 95 در روزهای  سه شنبه و پنجشنبه مورخ 94/12/25 و 94/12/26    از ساعت 9 صبح سه شنبه جمعا 15 ساعت برگزار میگردد. با توجه به تجربه حدودا 20 ساله دکتر عباس شفیعی در تدریس مجموعه ریاضیات مهندسی ، معادلات دیفرانسیل و آمار احتمال مهندسی و تالیف کتاب در این زمینه روشهای ابتکاری و البته مفهومی و علمی زیادی برای نحوه صحیح تست زدن در درس ریاضی مهندسی بیان خواهد شد.

همچنین جهت بازدهی بالا، این کلاس با استفاده از ویدئو پروجکشن برگذار خواهد شد که زمان کلاس صرف نوشتن صورت سوالات و کشیدن شکلها نشود به این صورت  که ابتدا تمامی مفاهیم و روایط این درس فصل به فصل مرور میگردد سپس تست های مربوط به آن فصل پاسخ داده میشود به نحوی که تقریبا تمامی تست های کنکور کارشناسی ارشد برق و کنکور دکتری مربوط به آن فصل را شامل میشود و دفترچه های کنکور چند سال اخیر برای شبیه سازی کنکور به صورت دفترچه ای پاسخ داده میشود . همچنین مفاهیم پر تکرار و احتمالی کنکور ارشد 95 نیز مطرح میگردد. و در نهایت مطالب گفته شده جمع بندی خواهد شد و 30% از مطالب مهمتری که معمولا 80% سوالات مطرح شده در آزمون کارشناسی ارشد سالهای گذشته مربوط به آن قسمت میباشد مشخص میشود. لذا قطعا این کلاس برای دانشجویانی که حتی در کلاس درسی ایشان شرکت نکرده اند مفید خواهد بود.شایان ذکر است ظرفیت کلاس فوق الذکر محدود میباشد.

این کلاس در موسسه مهستان (پوران پژوهش)  در روزهای  سه شنبه و پنجشنبه مورخ 94/12/25 و 94/12/26    از ساعت 9 صبح سه شنبه جمعا 15 ساعت برگزار میگردد. لذا علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با

موسسه مهستان شماره تلفن های 88949059 و یا 88942316 تماس حاصل فرمایند.

با آرزوی موفقیت.

 

نونگرش

مطالب مرتبط

نقد و بررسی‌ها

نظر:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.