کلاس آموزشی آمار و احتمال مهندسی توسط دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد

کلاس آموزشی آمار و احتمال مهندسی توسط دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد

کلاس آموزشی آمار و احتمال مهندسی توسط دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد

با سلام

بدینوسیله به اطلاع  داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد سال 95 میرساند کلاس آموزش آمار و احتمال مهندسی ویژه کنکور کارشناسی ارشد توسط دکتر عباس شفیعی در روز جمعه مورخ 94/12/28 از ساعت 8 صبح تا ساعت 19 در موسسه مهستان ( شهر تهران ) برگزار خواهد گردید.

در این کلاس مباحثی که در کنکور کارشناسی ارشد مهندسی برق  و …. مطرح میگردد به طور کامل تدریس خواهد گردید و با توجه به اینکه حجم مطالب این درس برای آزمون کارشناسی ارشد اندک است ( فقط یک فصل ) نیازی به مطالعه منابع آزمون کارشناسی ارشد درس آمار و احتمال و مهندسی برای کنکور کارشناسی ارشد نیست ( این منابع بسایر حجیم میباشند) و در همین کلاس یک روزه تمامی مطالب لازم پوشش داده خواهد شد. همچنین برای رشته مهندسی برق تعداد 2 تست از 12 تست مجموعه ریاضیات مربوط به درس آمار احتمال مهندسی میباشد، دانشجویان عزیز میتوانند با صرف زمان و هزینه بسیار کمتر نسبت به سایر درس ها به 2 تست این درس پاسخ دهند که تاثیر بسزایی در رتبه آنها در آزمون کارشناسی ارشد خواهد داشت.

این کلاس در موسسه مهستان (پوران پژوهش) در روز جمعه  مورخ  94/12/28    از ساعت 8 صبح تا ساعت 19  برگزار میشود. هزینه این کلاس یک روزه فقط 40،000 تومان میباشد لذا علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانند با موسسه مهستان شماره تلفن های 88949059 و یا 88942316 تماس حاصل فرمایند.

با آرزوی موفقیت.

نونگرش

مطالب مرتبط

نقد و بررسی‌ها

نظر:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.