کلاس جمع بندی و نکته و تست درس ریاضی مهندسی،معادلات دیفرانسیل و آمار و احتمال مهندسی دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد 95

کلاس جمع بندی و نکته و تست درس ریاضی مهندسی،معادلات دیفرانسیل و آمار و احتمال مهندسی دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد 95

کلاس جمع بندی و نکته و تست درس ریاضی مهندسی،معادلات دیفرانسیل و آمار و احتمال مهندسی دکتر عباس شفیعی ویژه کنکور کارشناسی ارشد 95

با سلام
با توجه به نزدیک شدن به آزمون کنکور کارشناسی ارشد 95 و اهمیت جمع بندی ، تمرین و تست زنی به روش صحیح پس از مطالعه منابع مناسب کنکور کارشناسی ارشد،کلاس جمع بندی و نکته تست درس ریاضیات مهندسی ، معادلات دیفرانسیل و آمار و احتمال مهندسی توسط دکتر عباس شفیعی به منظور آشنایی دانشجویان عزیز با روشهای صحیح تست زنی ،نحوه مدیریت زمان در حین آزمون ،چگونگی اولویت بندی پاسخ دادن به سوالات و کسب مهارت تست زنی جهت کسب نتیجه بهتر در کنکور کارشناسی ارشد  95 برگذار خواهد شد. زمان و نحوه برگزاری این کلاس به شرح ذیل میباشد.
کلاس جمع بندی و نکته و تست درس ریاضی مهندسی،معادلات دیفرانسیل و آمارو احتمال ویژه آمادگی برای کنکور کارشناسی ارشد 95 در روزهای پنج شنبه مورخ 95/01/26 از ساعت 9 الی 20 و روز جمعه و 95/01/27 از ساعت 8 الی 20 برگزار خواهد شد. با توجه به تجربه حدودا 20 ساله دکتر عباس شفیعی در تدریس مجموعه ریاضیات مهندسی ، معادلات دیفرانسیل و آمار احتمال مهندسی و تالیف کتاب در این زمینه روشهای ابتکاری و البته مفهومی و علمی زیادی برای نحوه صحیح تست زدن در دروس فوق بیان خواهد شد.

ویژگی های این کلاس نکته و تست:

-برگزاری کلاس با استفاده از ویدئو پروجکشن جهت افزایش راندمان کلاس و عدم اتلاف زمان مفید کلاس برای نوشتن صورت سوالات و کشیدن شکلها.

مرور کلیه نکات درسی

-تدریس نمودن 30 %  از نکاتی که احتمال مطرح شدن آنها در کنکور کارشناسی ارشد بیش از 90% میباشد.( 30% مهم مطالب در کلاس تدریس خواهد شد )

1.شبیه سازی کنکور و حل تشریحی دفترجه های کنکور کارشناسی ارشد برق 20 سال اخیر به صورت دفترچه ای.

2.ارائه جزوه به صورت PDF  و عدم نیاز به نوشتن به منظور افزایش تمرکز دانشجویان و افزایش راندمان کلاس.        

3.مفید بودن این کلاس برای دانشجویانی که حتی دروس فوق را تا کنون مطالعه نکرده اند و در کلاس درسی دکتر شفیعی حضور نداشته اند به دلیل اینکه مطالب مفید در کلاس تدریس خواهد شد.

4.شهریه مناسب نسبت به سایر موسسات هزینه کلاس نکته و تست برای 3 درس ریاضی مهندسی،معادلات دیفرانسیل و آمار احتمال مهندسی فقط 110,000 تومان میباشد.

ساعت اول این کلاس رایگان میباشد ولی دانشجویان برای حضور در کلاس میبایست ثبت نام نمایند و در صورت مفید بودن کلاس شهریه را پرداخت نمایند. ظرفیت کلاس فوق محدود میباشد.

این کلاس در موسسه مهستان حوالی میدان ولیعصر ( تهران ) تشکیل خواهد شد ، علاقه مندان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره تلفن های 09370887768 و یا 09128957066 تماس حاصل فرمایند.

با آرزوی موفقیت برای شما دانشجویان گرامی

نونگرش

مطالب مرتبط

نقد و بررسی‌ها

نظر:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.