دانلود پاسخ تشریحی سولات آزمون دکتری برق 98

دانلود پاسخ تشریحی سولات آزمون دکتری برق 98

[vc_row][vc_column][vc_column_text]ضمن آرزوی موفقیت برای داوطبین کنکور دکتری برق 98 گروه آموزشی نونگرش همچون سنوات گذشته حل تشریحی سوالات دروس ریاضیات مهندسی،سیگنالها و سیستمها،الکترومغناطیس را بلافاصله پس از برگزاری آزمون دکتری 98 در سایت نونگرش منتشر مینماید.پاسخنامه های تشریحی را میتوانید از لینک های زیر دانلود نمایید.

قابل توجه داوطلبین آزمون دکتری برق ۹۸

بعد از انتشار کلید اولیه سوالات توسط سازمان سنجش در رابطه با حل تشریحی اولیه سوالات #ریاضی_مهندسی ، #سیگنالها_و_سیستمها و #الکترومغناطیس کد دفترچه A.686 و کلید ارائه شده توسط سازمان سنجش موارد ذیل را به استحضار میرساند.

ریاضی_مهندسی

در حل سوال ۵ و ۷ اشتباه سهوی صورت گرفته که بدین وسلیه اصلاح میگردد

سوال ۵: در حل تشریحی که در کلاس آنلاین بلافاصله بعد از انتشار سوالات انجام شد سهوا و به دلیل عجله در حل سوالات مانده در بینهایت در نظر گرفته نشد، لذا با در نظر گرفتن مانده در بینهایت جواب صفر صحیح است.

سوال ۷: در حل این سوال سهوا مقدار تابع r محاسبه شده در صورتی که سوال مقدار تابع v را خواسته است و میباید مقدار تابع r به دست آمده در معادله جایگذاری میشد و تابع v بدست می آمد.

سوال۱۴: اشتباه علمی دارد و باید حذف گردد (حتما به این سوال اعتراض کنید).

سیگنالها_و_سیستمها

سوال ۴۰، در این سوال اگر اشتباه تایپی وجود نداشته باشد سه گزینه ۱ و ۲ و ۴ (هر سه گزینه عبارت نادرستی را بیان کرده اند) را میتوان به عنوان گزینه مد نظر طراح انتخاب کرد. ولی از آنجایی که فقط گزینه ۳ عبارت صحیحی را بیان کرده احتمالا صورت سوال اشتباه تایپی دارد و کلمه “درست” اشتباها “نادرست” تایپ شده.

الکترومغناطیس

سوال ۳۳: این سوال اشتباه است همانطور که در حل تشریحی توضیح داده شده و میبایست حذف گردد.

 

توجه نمایید این سوالات بلافاصله بعد از آزمون در روز آزمون  و قبل از انتشار کلید اولیه سازمان سنجش به عنوان اولین پاسخ تشریحی و کلیدی روی سایت قرار گرفته است.

فیلم حل تشریحی ریاضی مهنذسی آزمون دکتری برق ۹۸

این حل تشریحی بلافاصله بعد از انتشار سوالات توسط سازمان سنجش در کلاس آنلاین حل گردید بدپن اینکه سوالات کنکور را استاد قبل از کلاس حل کرده باشد. در واقع این کلاس شبیه سازی کنکور بود لذا تماشای این فیلم را از دست ندهید.

 

دانلود پاسخ تشریحی سوالات ریاضی مهندسی کنکور دکتری برق 98 [ddownload id=”14381″]

دانلود سوالات و پاسخ تشریحی سوالات سیگنال‌ها و سیستم‌ها کنکور دکتری برق 98  [ddownload id=”14380″]

دانلود پاسخ تشریحی سوالات الکترومغناطیس کنکور دکتری برق 98  [ddownload id=”14426″][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نونگرش

مطالب مرتبط

1 دیدگاه برای دانلود پاسخ تشریحی سولات آزمون دکتری برق 98

  سلام استاد. وقتتون بخیر. استاد ممنون بابت جواب هایی که هرسال وقت می گذارید و بخاطر ما دانشجویان حل می کنید. استاد سوال ۷ من هم از روش شما حل کردم و گزینه ۳ زدم ولی کلید سنجش دو زده. اصلا مگه دو میشه درست باشه. به نظر شما اعتراض بزنیم؟

   نونگرش :

   با سلام

   این سوال چون در کلاس آنلاین حل شد در حل این سوال سهوا مقدار تابع r محاسبه شده در صورتی که سوال مقدار تابع v را خواسته است و میباید مقدار تابع r به دست آمده در معادله جایگذاری میشد و تابع v بدست می آمد.

نظر:

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.